• lepsze samopoczucie
  • antydepresyjne działanie
  • jasność myśli
  • uspokaja i klaruje
  • nie uzależnia

cena/jakość: 5/5

Archiwum Kategorii: Środki na uspokojenie

Leki uspokajające bez recepty – jakie wybrać? Ranking 2019

Leki uspokajające bez recepty - jakie wybrać?

Stres pojawiający się na co dzień i trwający przez długi czas może prowadzić do wielu niepożądanych sytuacji zdrowotnych, a także obniżyć jakość wykonywania obowiązków. Dlatego warto dowiedzieć się, jakie leki uspokajające i inne środki bez recepty można dostać i tym samym poprawić jakość swojego życia.

Tabletki na sen – ranking leków nasennych w 2019

tabletki na sen i bezsenność

Problemy ze snem to jeden z głównych wyznaczników współczesnego społeczeństwa. Ich powody mogą być bardzo różne – od chorób, poprzez styl życia, aż po wszechobecny stres. A chroniczny i przedłużający się brak snu nie tylko wpływa na pogorszenie stanu fizycznego, ale także przyczynia się do złego samopoczucia, rozdrażnienia, braku koncentracji, a w niektórych przypadkach nawet depresji. Dlatego warto z tym walczyć. Jednym ze sposobów są zioła na bezsenność lub dostępne bez recepty leki na sen. Ich wybór jest na tyle duży, iż każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Jakie są najpopularniejsze zioła na sen oraz leki nasenne bez recepty? Oto nasz ranking wybranych produktów!

Leki na depresje bez recepty – jakie antydepresanty wybrać w 2019?

Depresja jest coraz częściej występującym problemem, dotykającym coraz młodszych osób. Pierwszym ratunkiem przy spadku nastroju i sił, dezorganizującym normalne życie, są antydepresanty. Bez recepty dostępnych jest wiele środków. Oto nasz ranking 5 popularnych środków na depresję bez recepty.

Leczenie nerwicy – objawy i sposoby jak leczyć nerwicę

leczenie nerwicy

Nerwica powoduje, że chory żyje w nieustannym napięciu, lęku , często także smutku. Bardzo pogarsza ona komfort codziennego życia i funkcjonowania chorego. W skrajnych przypadkach może całkowicie uniemożliwić wychodzenie z domu. Jak się zabrać za leczenie nerwicy? Czym dokładnie ono jest? Czy można znaleźć właściwe przyczyny choroby? Jakie są najczęściej występujące objawy nerwicy? Czy istnieją leki na nerwicę bez recepty? Podpowiadamy.

Ciągłe zmęczenie i senność – czy to zespół chronicznego zmęczenia?

Ciągłe uczucie zmęczenia to zmora, która może dopaść każdego – i to niezależnie od płci, wieku, wykonywanego zawodu czy też stylu życia. Jeżeli zmęczenie organizmu jest chwilowe bądź przejściowe (wynikające między innymi ze byt małej ilości snu, nieprawidłowej diety bądź stresu), to jeszcze nie ma się czym martwić. Natomiast przewlekłe zmęczenie powinno już zaniepokoić. I to z dwóch powodów. Po pierwsze ciągłe zmęczenie i osłabienie może być wynikiem groźnej choroby – na przykład boreliozy, stwardnienia rozsianego, anemii, wirusowego zapalenia wątroby typu c, cukrzycy, niewydolności nerek, nadczynności bądź niedoczynności tarczycy, niedociśnienia lub problemów z sercem bądź płucami. Z drugiej strony ciągła senność i zmęczenie (w tym także zmęczenie psychiczne) może zwiastować tak zwany zespół chronicznego zmęczenia (ang. Chronic Fatique Syndrome). Czym jest owo schorzenie i jak z nim walczyć? Oto kilka podstawowych informacji.

Menopauza – objawy i leki na menopauzę na trudne lata kobiety

menopauza u kobiety

Czym jest menopauza? Jakie są typowe objawy menopauzy? Co warto o niej wiedzieć? Czy istnieją skuteczne leki na menopauzę? Jakie preparaty na menopauzę są faktycznie skuteczne? Podpowiadamy.

Tabletki na uspokojenie – jak wybrać dobre tabletki uspokajające?

Jakie dobre tabletki na uspokojenie wybrać?

Stres to nieodłączny towarzysz codzienności dla właściwie każdego z nas. Coraz szybsze tempo życia, gromadzenie się coraz większej ilości obowiązków, a także pojawiające się niespodziewanie nowe okoliczności, często skutecznie wyprowadzają z równowagi i zamiast motywacji, powodują chęć ucieczki jak najdalej od problemów. Niestety mało kto może pozwolić sobie pozwolić na izolację od stresujących sytuacji, dlatego szuka rozwiązań pozwalających na normalne funkcjonowanie. Z pomocą przychodzą zwykle tabletki na dobre samopoczucie. Jakie są silne tabletki na uspokojenie bez recepty? Czy mocne kapsułki na pewno będą zdrowe dla naszego organizmu? Czego możemy się spodziewać, jeżeli przedawkujemy tego typu produkt? Zobacz!

Problemy z koncentracją związany ze stresem, zobacz jak poprawić koncentrację

problemy z koncentracją w pracy

Cierpisz na problemy z koncentracją? Chcesz się dowiedzieć, jak wygląda możliwe ćwiczenie koncentracji? A może zastanawiasz się skąd wziął się u Ciebie ten problem i jak mu zaradzić? Czy istnieją tabletki na koncentrację? Podpowiadamy jak poprawić koncentrację, kiedy ta jest zaburzona przez problemy ze stresem!

Dobre leki na uspokojenie – co pomoże w stresie?

Dobre leki na uspokojenie - co pomoże w stresie?

Stres i napięcie nerwowe towarzyszy niemal każdemu, w coraz częstszych sytuacjach. Problemy w pracy, kłopoty rodzinne, nieprzewidziane sytuacje czy traumatyczne wydarzenia – wszystko to sprawia, że pojawiają się problemy z koncentracją i snem, a umysł zaprzątnięty jest przez natrętne myśli, utrudniające codzienne obowiązki. Długotrwały stres naraża organizm na groźne dla zdrowia konsekwencje. Jak pomóc sobie w stresie i przynieść ulgę napiętym nerwom? 

Ziołowe tabletki uspokajające

Ziołowe tabletki uspokajające

Tabletki uspokajające to szeroki temat. Istnieje wiele ich rodzajów, które stosuje się w zależności od potrzeb, od nasilenia zdenerwowania itd. Można udać się do lekarza po radę w tym zakresie albo też prosto do apteki po jakieś sprawdzone preparaty, które poleci farmaceuta. Przykładem są tabletki ziołowe uspokajające.